Державний телеканал FREEДОМ замовив новорічний серіал вартістю майже ₴10 млн

Джерело: prozorro

Державний телеканал FREEДОМ замовив новорічний серіал під робочою назвою “Санаторій “Незабудка” за 9 990 000 гривень.

Відомо, що тендер на виробництво телесеріалу оголосили 12 липня, станом на зараз його завершено.

Переможцем стала київська компанія “РІКІ-ТІКІ-ТАВІ”.

“Закупівля послуги включає в себе написання/адаптацію сценаріїв та передбачає частковий технологічний цикл виробництва. Строк надання послуги  31 грудня 2023”, – йдеться в описі тендеру.

Зауважимо, що компанія-переможець належить режисерці та сценаристці Оксані Івасюк та охоплює досить широкий перелік сфер діяльності – від роздрібної торгівлі спеціалізованою літературою і надання в оренду офісної техніки до реклами та надання послуг у сфері телевізійного мовлення.

Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч з міністеркою оборони Бельгії Людивін Дедондер.

Фінська митниця повідомила у вівторок, 5 грудня, що дві фінські компанії підозрюються в експорті до Росії безпілотників та іншої військової продукції на суму понад 3 мільйони євро в порушення санкцій ЄС.

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, який було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році з метою стимулювання участі людей в економічному та соціальному розвитку. Україна вважається країною, де волонтерський рух дуже розвинений у зв’язку з повномасштабною війною РФ проти України.

Протягом доби російські армійці обстріляли 7 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

На Таврійському напрямку російські армійці, після перерви, поновили застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52.