1 червня по всій території України діятимуть графіки відключення світла

Джерело: пресслужба “Укренерго”

В “Укренерго” повідомили, що завтра, 1 червня, по всій Україні з 18:00 до 23:00 будуть діяти ліміти споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів.

У відомстві зазначили, що графіки погодинних відключень можуть застосовувати при перевищенні лімітів споживання.

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

Раніше в “Укренерго” повідомили, що попри сьогоднішні російські атаки, 31 травня застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України не прогнозується.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.