108-річну жительку Японії визнали найстарішою перукаркою у світі

Джерело: The Guardian
Книга рекордів Гіннеса визнала 108-річну жительку Японії Шіцуї Хакоїсі найстарішою перукаркою у світі.
Жінка, яка в професії вже 90 років, зізналася, що останніми часом нестерпний біль у колінах заважає їй працювати. Тож зараз вона обслуговує лише декількох своїх постійних клієнтів.
“Деякі люди приїжджають здалеку, щоб побачитися зі мною, тому я хочу продовжувати працювати так довго, як зможу”, – сказала вона.
За словами жінки, причиною її довголіття є фізична активність. Зокрема, з 70 років вона регулярно виконує ранкову зарядку.
Шіцуї Хакоісі народилася 10 листопада 1916 року. У 14 років вона переїхала до Токіо та почала працювати помічницею перукаря. У вільний час вона до пізньої ночі відпрацьовувала свої техніки стрижки.
У 1936 році жінка отримала ліцензію перукар. Через три роки разом зі своїм чоловіком відкрила власну справу.
Під час Другої світової салон Шіцуї Хакоісі був знищений внаслідок повітряного нальоту, а її чоловік, якого призвали до японської імператорської армії, не повернувся додому. Офіційне повідомлення про його смерть вона отримала у 1953 році. Того року Хакоісі, яка сама виховувала двох дітей, вирішила відкрити одномісну перукарню в місті Накагава.
- Собака з Японії на прізвисько Када Асано встановив світовий рекорд, проїхавши на скейтборді через тунель з розведених ніг 40 людей.
В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.
Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.
У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.
У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.
Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.