11 тис. цивільних і 15 тис. військових вважаються зниклими безвісти – МВС

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

Заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко заявив, що станом на сьогодні, 5 жовтня, понад 26 тисяч українців вважаються безвісти зниклими за особливих обставин.

“Нині понад 26 тис. осіб перебувають у розшуку як зниклі безвісти за особливих обставин. Із них 11 тис. – це цивільні, майже 15 тис. – військові”, – сказав Тимченко.

Він додав, що інформацію про кожного зниклого безвісти ставлять на облік, ведуть реєстр. 

“Ми співпрацюємо з Національною поліцією України, з Головним управлінням розвідки, які опікуються координацією пошуку”, – зазначив Тимченко.

Леонід Тимченко також додав, що вже майже 9 тис. сімей отримали виписки з Єдиного реєстру або зниклих безвісти.

Заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо в середу, 29 травня, відвідає Київ для переговорів з міністром фінансів України Сергієм Марченком та іншими урядовцями щодо майбутніх планів посилення санкцій проти Росії.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

Український режисер та військовий Олег Сенцов повідомив, що його новий фільм “Реал” вперше покажуть в рамках програми “Спеціальні покази” на 59-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у Чехії.

Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.