15-річна донька Анджеліни Джолі та Бреда Пітта відмовилась від прізвища свого батька

Джерело: Entertainment Tonight

Вів’єн Джолі-Пітт, 15-річна донька Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, вирішила відмовитися від прізвища свого батька й тепер вона просто Вів’єн Джолі.

Фото: Moneycontrol

Згідно з повідомленнями та афішею бродвейської постановки The Outsiders, прізвище Пітт донька актора вже не використовує. Невідомо, чи це рішення є стилістичним для Вів’єн, чи вона змінила його на законних підставах. 

Старша донька колишнього подружжя акторів, Захара також відмовилась від прізвища Пітт, коли приєдналася до жіночого товариства в коледжі Спелмана в листопаді 2023 року. 

Анджеліна та Бред, які оголосили про розлучення у 2016 році, продовжують судову справу щодо їхніх дітей і активів, включно з  французькою виноробнею Château Miraval. 

Колишнє подружжя має шестеро дітей: 22-річний Меддокс, 20-річний Пакс, 19-річна Захара, 17-річний Шайло, та 15-річні близнюки Вів’єн і Нокс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

У США на озері Гренада, штат Міссісіпі, місцеві рибалки врятували від утоплення 38 гончих собак, які опинилися у водоймі внаслідок невдалого полювання на оленя.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.