15-річний хлопець застрелив безпритульного пса, бо той «постійно заходив у двір»

Джерело: поліція Рівненської області/Facebook, “Домівка врятованих тварин”/Instagram

У селі Немирівка, що на Рівненщині, 15-річний хлопець застрелив із гвинтівки безпритульного собаку. Поліції він пояснив свій вчинок тим, що пес постійно заходив у їхній двір.

Подія сталася ще на початку листопада. Тоді підліток вистрілив один раз із гвинтівки в голову собаці й залишив його на вулиці.

Матір хлопця забрала тварину додому та намагалася самотужки надати допомогу. Жінка запевняла поліціянтів, що собака помер, однак правоохоронці виявили тварину на території господарства. Його негайно доправили до ветеринарної клініки, однак врятувати собаку не вдалось.

Неповнолітній пояснив, що розлютився на пса, адже той “постійно заходив у їхнє господарство та заважав”.

Організація “Домівка врятованих тварин”, яка повідомила про інцидент, заявляє, що має відео, де хлопець знущається і з людей.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з твариною.

За це може загрожувати від 1 до 3 років обмеження волі або від 2 до 3 років ув’язнення з конфіскацією тварини.

  • У Києві повідомили про підозру чоловіку, котрий щосили вдарив пуделя ногою по голові. За жорстоке поводження з твариною йому загрожує тривалий термін ув’язнення.
  • Суд у Києві оголосив вирок 39-річному чоловіку, котрий з усієї сили жбурнув на асфальт сусідську собаку у Дніпровському районі. Його визнали винним у жорстокому поводженні з собакою та призначили покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим терміном у три роки.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.