2 роки тому поховали чотирьох розвідників, що першими перенесли війну на територію РФ
Джерело: Оксана Корчинська/Facebook
2 роки тому в Києві поховали розвідників-диверсантів, котрі серед перших перенесли війну на територію ворога, — воїнів підрозділу “Братство” у складі “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України — Максима “Непийпива” Михайлова, Тараса “Тарасія” Карпюка, Юрія “Святошу” Горовця, Богдана “Аполлона” Лягова.
Юрій Горовець “Святоша” 14.06.1988 р.н — дніпрянин, активний учасник Революції Гідності. Доброволець з 2014 року, учасник АТО. Брав участь в Іловайських боях, захищав Маріуполь і Бахмут.
Максим Михайлов “Непийпиво” 24.08.1990 р.н — мешканець Київщини. В мирному житті займався історичною реконструкцією та допоміжними історичними дисциплінами. Активний учасник Революції Гідності. Доброволець з 2014 року. Учасник АТО.
Тарас Карпюк “Тарасій” 30.08.1984 р.н — киянин, програміст, учасник Революції Гідності, поранений на Майдані. Доброволець з 2014 року. Учасник АТО. Брав участь у звільненні Маріуполя. Поранений в боях під Іловайськом.
Богдан Лягов “Аполлон” 11.02.2003 р.н — народився у Жовтих Водах. Наймолодший з групи. Талановитий музикант і поет. Виступав в складі відомого струнного квартету. З перших днів широкомасштабного наступу приєднався до побратимів та боронив з ними Батьківщину.

Джерело: Оксана Корчинська/Facebook
Після початку повномасштабного вторгнення, всі четверо захищали Київ та Київщину, брали участь в боях на Харківщині, згодом як добровольці у складі диверсійно-розвідувальних груп неодноразово висаджувалися на лівий берег Дніпра на Запоріжжі та Херсонщині, здійснювали успішні рейди в тил ворога.
Під час рейду на території Брянської області РФ групу оточив ворог, їм запропонували здатися, але бійці відмовилися й загинули в бою.
Обмін тіл був надзвичайно важким, окупанти неодноразово зривали переговори, але українській стороні вдалося забрати тіла побратимів.
На чин поховання Героїв у Києві 7 березня 2023 на Майдані зібралося кілька тисяч українців. Як і мріяли наші побратими, в останній шлях їх проводжали під спів Тараса Компаніченка.
“Після героїчної загибелі на Брянщині, для багатьох українців вони стали культовими фігурами. Про них пишуть вірші, їх зображують на футболках і графіті, про них знімається фільм. (…) Вони були не тільки братами по зброї, а й по міцній вірі в Бога, тому здобули Вічне життя в бою за Україну”, – розповіла волонтерка Оксана Корчинська.
- Пресслужба 37 окремої бригади морської піхоти повідомила, що загинув командир 1 батальйону морської піхоти бригади Володимир Стогній на позивний “Золотий”. Обставин загибелі не вказують.
- 7 березня 2023 року під Бахмутом загинув Герой України Дмитро Коцюбайло з позивним Да Вінчі.
- У вечір Різдва у ГУР вшанували подвиг розвідників-диверсантів Максима “Непийпива” Михайлова, Тараса “Тарасія” Карпюка, Юрія “Святошу” Горовця, Богдана “Аполлона” Лягова.
Канадський попспівак Джастін Бібер неочікувано для шанувальників представив свій новий музичний альбом під назвою “Swag”.
Федеральний апеляційний суд США у Вашингтоні відхилив угоду про визнання вини Халіда Шейха Мохаммеда — головного обвинуваченого в організації терактів 11 вересня 2001 року.
Співробітники Служби безпеки України під час проведення спецоперації ліквідували агентів російських спецслужб, які за завданням ФСБ РФ здійснили убивство полковника СБУ в Києві.
Американський журналіст Такер Карлсон закликав позбавляти громадянства американців, які воювали на боці України або Ізраїлю.
Триває 1236-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.