24-річна донька Снуп Догга перенесла важкий інсульт

Джерело: BBC

Корі Бродус – наймолодша дочка репера Снуп Догга – розповіла, що у 24 роки перенесла важкий інсульт.

Бродус поділилася своїми новинами з фотографією, на якій вона лежить на лікарняному ліжку, у сторіз свого Instagram-акаунта.

“Цього ранку у мене був важкий інсульт. Коли мені сказали, я розплакалася. Мені лише 24. Що я зробила у минулому, щоб заслужити все це?”, – наголосила Корі.

Лікарі іноді називають інсульт серцевим нападом для мозку. Він виникає при припиненні кровопостачання мозку.

Корі є співачкою, яка виступає під псевдонімом CHOC. Вона виступила гостем у деяких треках свого батька, а минулого року випустила сингл 4am.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.