27-річна підприємиця у Києві організувала схему фіктивного бронювання військовозобов’язаних

Джерело: пресслужба Нацполіції

У Києві затримали 27-річну директорку фірми, котра за 19 тисяч доларів знімала військовозобов’язаних з розшуку з подальшим бронюванням у своїй компанії.

Директорка фірми, маючи зв’язки із службовими особами ТЦК та СП, за гроші пропонувала призовникам дистанційно зняти їх з військового обліку з подальшим фіктивним працевлаштуванням у свою компанію. Їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Викрили й задокументували злочинну діяльність жінки слідчі столичного главку поліції за оперативного супроводу співробітників Служби безпеки України.

Поліцейські встановили, що 27-річна фігурантка, керівниця комерційної структури, діяла у змові з невстановленими службовими особами територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Підозрювана пропонувала чоловікам призивного віку “послуги” з виключення з військового обліку та подальшого бронювання «на папері» влаштовуючи чоловіків до себе на підприємство. За вирішення питання киянка вимагала 19 000 доларів, що становить близько 800 тисяч гривень в еквіваленті національної валюти.

Правоохоронці затримали фігурантку під час отримання обумовленої суми коштів від клієнта.

Слідчі за процесуального керівництва Київської Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомили затриманий про підозру у пособництві в одержанні службовою особою неправомірної вигоди, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  • Військова контррозвідка Служби безпеки та Національна поліція ліквідували ще одну схему уникнення мобілізації, яка діяла у Києві.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.