Репер Snoop Dogg одягнув прикрасу з українською символікою

Джерело: Snoop Dogg/Instagram

Американський репер Snoop Dogg показався у підвісці від українського дизайнера, яка називається “Намисто Мир для України” (Peace for Ukraine Necklace) та має вигляд соняшника.

Творцями патріотичної підвіски стали український 3D-дизайнер Андрій Хромченко та каліфорнійський бренд King Ice.

Прикраса виготовлена у вигляді золотого соняшника із синьою пелюсткою зверху.

Скриншот

“Соняшник, національна квітка України, став загальновизнаним символом опору, єдності та надії проти російського вторгнення в країну. Кожна пелюстка прикраси індивідуально відлита з коштовного каміння, яке повторює органічні форми, що додає неймовірну кількість деталей. Синя пелюстка серед жовтих символізує український прапор”, – написано на сайті в описі.

Snoop Dogg опублікував на особистій сторінці в Instagram світлину з синьо-жовтим соняхом на шиї, з яким він виступав на одному з концертів та зробив знімок з іншими музикантами в гримерці.

Скриншот

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення в діях колишнього заступника Генерального прокурора, що свідчать про його незаконне збагачення на майже 29 млн грн.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 3 липня. З початку доби відбулося 135 бойових зіткнень.

3 липня уряд Литви схвалив пропозицію Міністерства національної оборони про вихід з Конвенції, що забороняє використання касетних боєприпасів. Документ розгляне литовський Сейм.

Засновник ГО “Експертний корпус”, начальник відділу Українського інституту національної пам’яті, а нині командир роти 206 батальйону 241-ї бригади ТрО Роман Кулик закликав командування об’єктивно оцінити можливості війська та дослухатися до військових. Військовослужбовець повідомив про втрати у своїй роті через надскладні, як він наголосив, “фантастичні” задачі.

Станом на сьогодні українські міста будують не більше 20% від заявленого президентом Володимиром Зеленським 1 ГВт маневрових потужностей “до зими”.