Болдвін подав клопотання про зняття звинувачення у ненавмисному вбивстві Гатчінс
Джерело: The Guardian
Адвокати актора Алека Болдвіна звернулись до суду з проханням зняти з нього звинувачення у ненавмисному вбивстві української операторки Галини Гатчінс на зйомках фільму “Іржа”.
Зокрема адвокати звинуватили прокурорів у “порушенні майже всіх правил” при складанні обвинувального акта.
Як розповіли у виданні, державні обвинувачі порушили рішення суду, розголосивши інформацію у ЗМІ. А також дали вказівки присяжним щодо звинувачення актора в ненавмисному вбивстві, що “несправедливо склало думку проти Болдвіна”.
У клопотанні також стверджується, що обвинувачення “незаконно позбавило” присяжних можливості вислухати свідків захисту Болдвіна, які могли би дати свідчення на користь актора.
“Це зловживання системою і насильство над невинною людиною, чиї права розтоптано до крайнощів. Суд повинен відхилити обвинувальний акт”, – заявили адвокати.
Вони додали, що прокурори “публічно тягнули Болдвіна через вигрібну яму, створену їхніми порушеннями, без будь-якої уваги до того, що серйозні кримінальні звинувачення висять над його головою вже два з половиною роки”.
Клопотання про закриття справи надійшло через кілька днів після того, як експертку зі зброї “Іржі” Ганну Гутьєррес-Рід визнали винною у ненавмисному вбивстві.
У січні цього року Болдвіну пред’явлено повторне звинувачення у ненавмисному вбивстві, і він постане перед судом, який має відбутися в липні в Санта-Фе, штат Нью-Мексико.
- Американський актор Алек Болдвін не визнав себе винним у ненавмисному вбивстві кінооператорки з України Галини Гатчінс.
Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.
Народні депутати з фракцій “Європейська Солідарність” та “Голос” зареєстрували проєкт Постанови ВР з вимогою до Уряду негайно виконати норми закону і призначити керівника БЕБ, визначеного на прозорому і чесному конкурсі – Олександра Цивінського.
Головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міністерстві оборони ФРН генерал-майор Крістіан Фройдінг заявив, що перші українські далекобійні ракети, профінансовані Німеччиною, мають надійти на озброєння ЗСУ до кінця липня.
Триває 1235-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
Різке підвищення комунальних тарифів, масові відключення інтернету і згасання надій на угоду щодо України зі США вдарили по рейтингах російської влади. Хоча, більшість росіян все ж підтримує очільника Кремля Володимира Путіна і його уряд.