ІДІЛ пригрозив терактами на матчах 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Джерело: MARGA

Терористична організація Ісламська держава Іраку та Леванту (ІДІЛ) пригрозила терактами на матчах 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів 9-10 квітня.

Зазначається, що ІДІЛ через свій фонд “Аль-Азаїм” розповсюдило плакат з написом англійською “Вбийте їх всіх”, на якому зображені фото футбольних стадіонів Лондона, Парижа та Мадрида.

Водночас у спортивній газеті наголосили, що правоохоронці завжди пам’ятають про ймовірність терактів, навіть якщо немає подібних попереджень про них.

ІДІЛ раніше неодноразово давав зрозуміти, що має намір атакувати великі спортивні події.

Зазначається, що інформацію про загрозу сили безпеки Іспанії передали мадридській команді “Реал”, яка сьогодні зіграє з англійським “Манчестер Сіті” о 22:00 за київським часом.

Попри попередження про загрозу теракту, матч не скасовували, однак проведення матчу відбуватиметься під спеціальними засобами спостереження, оскільки його ще раніше визначили як подію високого ризику.

Сьогодні буде вирішено, чи будуть застосовані додаткові заходи безпеки. Видання зазначає, що наразі немає серйозного приводу для занепокоєння, ситуація контрольована.

Варто додати, що у Мадриді у межах Ліги чемпіонів відбудеться ще один матч: 10 квітня на поле вийдуть мадридське “Атлетіко” та дортмундська “Боруссія”.

Ще два матчі – “Арсенал”-Баварія” та “ПСЖ”-“Барселона” – пройдуть у Лондоні та Парижі 9 та 10 квітня відповідно.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.

У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.

Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.

Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.