Супутники Ілона Маска Starlink вийшли з ладу через сильну геомагнітну бурю

Джерело: Reuters

В супутниковому відділенні SpaceX Ілона Маска в суботу, 11 травня, попередили про “погіршення якості обслуговування”, оскільки Земля постраждала від найбільшої за два десятиліття геомагнітної бурі через сонячну активність.

Starlink володіє приблизно 60% із близько 7500 супутників, що обертаються навколо Землі, і є домінуючим гравцем у супутниковому Інтернеті.

Раніше в публікації на X Маск заявив, що супутники Starlink перебувають під сильним тиском через геомагнітну бурю, але поки що витримують.

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень США заявило, що шторм є найбільшим з жовтня 2003 року і, ймовірно, триватиме протягом вихідних, створюючи ризик для навігаційних систем, електромереж і супутникової навігації.

Тисячі супутників Starlink на низькій навколоземній орбіті використовують міжсупутникові лазерні канали для передачі даних між собою в космосі зі швидкістю світла, що дозволяє мережі пропонувати інтернет-покриття по всьому світу.

У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.

Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.

Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.

В ніч на 24 червня підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у Росії гелієвий завод.

Колишньому народному депутату від забороненої нині партії “ОПЗЖ” Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – у публічних закликах до зміни меж території України та виправдовуванні збройної агресії РФ.