Як оновити дані у додатку «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

Джерело: Міноборони
Міноборони України запускає мобільний застосунок “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, в якому чоловіки призовного віку зможуть оновити свої дані.
Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений закон про мобілізацію.
Це означає, що відзавтра всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів – до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані.
Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.
Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів:
Онлайн – через застосунок “Резерв+”. Він буде доступним для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.
“Резерв+” надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.
Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру “Оберіг” щодо себе.
Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.
Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.
З 18 червня у застосунку “Резерв+” також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.
Як працює застосунок “Резерв+” (Відео)
- Народний депутат від партії “Голос” Ярослав Железняк заявив, що новий мобілізаційний закон заборонить юридичним особам переміщати транспортні засоби, які стоять на військовому обліку, не тільки за кордон, але і за межі області реєстрації.
- Новий мобілізаційний закон запроваджує ще один документ, який може отримати громадянин від ТЦК – вимогу, яку не варто плутати з повісткою.
- 9 травня Володимир Зеленський підписав проєкт Закону про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні” та законопроєкт про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку проведення загальної мобілізації”.
30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.
Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.
Експерти ООН дійшли висновку, що теракт в Оленівці у липні 2022 року організували під керівництвом Міноборони РФ.
Європейський Союз досяг нової торговельної угоди з Україною, котра замінить спеціальний режим безмитної торгівлі, запроваджений після повномасштабного вторгнення Росії.
Міноборони ініціювало внесення змін до законодавства, що передбачають 12-місячну відстрочку від мобілізації для добровольців, котрі відслужили за “Контрактом 18–24”. Уряд схвалив відповідний законопроєкт на засіданні у п’ятницю.