Помер зірка «Тутсі» Дебні Коулмен

Джерело: Reuters

Американський актор Дебні Коулмен, відомий ролями у фільмах “З дев’ятої до п’ятої” та “Тутсі”, помер у віці 92 років.

За словами доньки актора, Коулмен помер 16 травня у своєму будинку в Санта-Моніці, штат Каліфорнія.

Дебні Коулмен народився 1932 року в Остіні, штат Техас. Навчався у Військовому інституті Вірджинії та в Університеті Техасу, але вирішив спробувати себе в акторському мистецтві.

Уперше він з’явився на екрані у фільмі “Тонка нитка” (1965 рік) свого вчителя з акторської майстерності та друга Сідні Поллака.

Першу велику роль у кіно актор зіграв у фільмі “З дев’ятої до п’ятої” 1980 року.

Коулмен грав у таких картинах, як “На Золотому ставку” (1981), “Тутсі” (1982), “Військові ігри” (1983), “Дім там, де серце” (1990), “Вам лист” (1998).

За роль адвоката у серіалі “Поклявся мовчати” (1987) актор отримав премію “Еммі”. Він також здобув “Золотий глобус” за найкращу чоловічу роль у серіалі “Історія Слепа Мак-Свелла” (1987-1988).

Останньою екранною роботою Коулмена став серіал “Єллоустоун” (2019), де він зіграв Джона Даттона-старшого.

У 2014 році актор отримав зірку на Алеї слави в Голлівуді.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.