Побив кота віником: на Хмельниччині чоловіка оштрафували за знущання з тварини

Джерело: постанова суду

Волочиський районний суд Хмельницької області призначив чоловіку штраф за побиття кота віником.

Згідно зі справою, 1 червня чоловік знущався з кота породи “Шотландська”.

В постанові суду зазначено, що фігурант вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 89 КУпАП жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, але не призвело до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі.

В суді чоловік визнав свою провину і розповів, що бив кота віником, бо той кидався на нього.

Порушник також заявив, що такого не повториться і він разом з дружиною планує розв’язати питання влаштування тварини.

Суд постановив, що чоловік заплатить 605,6 грн судового збору без конфіскації кота, оскільки “перебування тварини у власника не становить загрозу для її життя або здоров’я”, йдеться в постанові.

Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.