Ілон Маск планує виділяти по $45 млн щомісяця на президентську кампанію Трампа
Джерело: The Wall Street Journal
Ілон Маск, американський мільярдер, збирається щомісяця виділяти близько 45 мільйонів доларів комітету, що підтримує президентську кампанію Дональда Трампа.
Маск планує жертвувати кошти комітету політичних дій під назвою America PAC, який також підтримують Palantir Technologies, Тайлер і Кемерон Вінклвосси та колишня пані посол США в Канаді Келлі Крафт із чоловіком Джо Крафтом, головою Alliance Resource Partners.
Комітет зосереджений на тому, щоб залучити виборців Трампа до реєстрації та переконати їх голосувати достроково в ключових штатах, які можуть визначити результат виборів.
Комітет політичних дій у США об’єднує донорів для підтримки президентських кампаній. Згідно зі звітом, за три місяці до 30 червня America PAC отримала 8,75 мільйона доларів пожертвувань, включаючи внески від осіб, пов’язаних з Маском.
- Мільярдер Ілон Маск зробив пожертвування для фонду, який працює над обранням Дональда Трампа в Білий дім. Це головний крок найбагатшої людини світу, щоб залишити свій відбиток на політичному ландшафті США та світу.
- Двоє людей у різний час за останні вісім місяців намагалися вбити засновника технологічних компаній SpaceX та Tesla Ілона Маска.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.