Люди розчаровуються у додатках для знайомств – The Economist
Джерело: The Economist
Останнім часом популярність онлайн-знайомств знижується. Минулого року додатки завантажили 237 мільйонів разів, тоді як у 2020 році цей показник становив 287 мільйонів. Кількість ж активних користувачів впала зі 154 мільйонів у 2021 році до 137 мільйонів у другому кварталі цього року.

Джерело: The Economist
Компанія Bumble повідомила про зростання доходів лише на 3%, що спричинило падіння акцій на третину. Дохід Match Group (власник Tinder, Hinge та десятків інших сервісів знайомств) за той самий період зріс лише на 4%. Ринкова вартість обох компаній значно впала.
Експерти виділяють кілька причин того, чому додатки для знайомств втрачають популярність:
• Втома від безрезультатного гортання профілів та невдалих зустрічей;
• Гендерний дисбаланс: у Tinder 84% чоловіків, у Bumble – 61%;
• Анкети, створені для реклами власних соцмереж;
• Платні підписки;
• Шахрайство.
Молодь, зокрема, втрачає інтерес до додатків для знайомств. Опитування Axios засвідчило, що лише 20% американських студентів користуються ними принаймні раз на місяць.
Через зменшення кількості користувачів розробники намагаються заробити на платних оновленнях.
Hinge має окрему стрічку з популярними профілями, які, на його думку, можуть сподобатися, але вимагає від американських користувачів $3,99 за “троянду”, перш ніж можна буде розпочати спілкування.
Платні плани Tinder у США варіюються від $17,99 на місяць (що дає вам необмежену кількість свайпів і дозволяє змінювати своє розташування) до $499 на місяць (що дозволяє бачити найпопулярніші профілі в додатку і писати користувачам, з якими ви навіть не маєте метчу).
- Попри те, що прагнення стосунків видається другорядним у порівнянні з жахами війни, багато українців визнають, що їм потрібні романтичні відносини, аби допомогти впоратися.
Федеральний апеляційний суд США у Вашингтоні відхилив угоду про визнання вини Халіда Шейха Мохаммеда — головного обвинуваченого в організації терактів 11 вересня 2001 року.
Співробітники Служби безпеки України під час проведення спецоперації ліквідували агентів російських спецслужб, які за завданням ФСБ РФ здійснили убивство полковника СБУ в Києві.
Американський журналіст Такер Карлсон закликав позбавляти громадянства американців, які воювали на боці України або Ізраїлю.
Триває 1236-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
Заступник директора ФБР Ден Бонжіно може подати у відставку через незгоду з позицією Міністерства юстиції США стосовно матеріалів справи засудженого за сексуальні злочини мільярдера Джеффрі Епштейна.