ДБР розслідує понад 400 кримінальних проваджень щодо зловживань у ТЦК
Джерело: ДБР
Від 24 лютого 2022 року ДБР розслідувало 408 кримінальних справ щодо роботи Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки під час мобілізації.
В результаті, 73 посадовцям повідомлено про підозру, до суду направлено 37 обвинувачень щодо 61 особи, з яких 10 отримали обвинувальний вирок.
Суми неправомірної вигоди становлять 114 млн грн, збитків — 19 млн грн (6,5 млн грн вже відшкодовано).
Суд арештував майно фігурантів на 264 млн грн.
- У Київській області затримано двох очільників ТЦК та їхнього спільника, які “заробили” на ухилянтах понад мільйон доларів.
- Колишнього керівника Рівненського ТЦК, якого підозрюють у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ, взяли під варту.
- Слідчі поліції Тернопільщини оголосили підозру працівникам районного ТЦК та СП у створенні організованої злочинної групи.
Голова парламентського комітету з податків та фінансів Данило Гетманцев розповів, що протягом 2025 року в Україні планують посилити податковий контроль.
Колишній начальник штабу 12-ї бригади спеціального призначення “Азов” Богдан “Тавр” Кротевич розповів, що його прізвище прибрали з указу президента про нагородження його орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня. Він вважає, що причиною цьому може бути конфлікт з Головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським.
Генерал-лейтенант Іван Гаврилюк за власним бажанням йде з посади першого заступника міністра оборони України.
Дослідники виявили, що наявність домашніх тварин може так само позитивно впливати на психологічне здоров’я людини, як і шлюб чи зустріч з друзями.
У місті Шпола, що на Черкащині, в міській раді понад 5 років “працює” кіт Мурчик.