Горор «Конотопська відьма» за перші чотири дні прокату зібрав майже 12 млн грн

Джерело: Film.UA в Інстаграмі

Фільм “Конотопська відьма” за перші чотири дні прокату в українських кінотеатрах зібрав 11 960 941 гривню бокс-офісу. Протягом першого вікенду продано 72 657 квитків.

Кінокомпанія висловила подяку кінотеатрам за велику кількість сеансів, а глядачам – за підтримку стрічки. “Ми щиро вдячні всім глядачам з усієї України за заповнені зали, особливо незламним містам – Києву, Одесі, Харкову, Сумам, Дніпру, Кривому Рогу, Миколаєву, Запоріжжю, що підтримуєте українське кіно навіть у найважчі часи,” – зазначено у зверненні.

“Конотопська відьма” розповідає історію звичайної українки з Конотопа, яка втрачає коханого в перший день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Виявляється, що вона є прадавньою відьмою, яка, повернувши свої сили, за допомогою чарів помститься російським окупантам.

Цей фільм є повнометражним дебютом режисера Андрія Колесника. Ідею та сценарій створив Ярослав Войцешек, відомий своєю роботою над фільмами “Сторожова застава”, “Захар Беркут” та анімацією “Мавка. Лісова пісня”. Її режисером є Андрій Колесник

Головні ролі у фільмі виконали Тетяна Малкова та Тарас Цимбалюк, а ролі російських окупантів зіграли Павло Вишняков, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов та інші.

Після нічної атаки Росії на Україну міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що тиск має бути спрямований на Москву, а не на Київ.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Росія нібито готова до укладення мирної угоди, і тепер, за його словами, черга за Україною.

Колишній радник президента Польщі з міжнародних питань професор Роман Кузьняр високо оцінив виступ у Сеймі глави МЗС Радослава Сікорського, котрий відзначивши найскладнішу міжнародну політику за минуле десятиліття, зауважив, що доки НАТО залишається ефективним альянсом — Росія не має шансів на перемогу.

Поки Сполучені Штати посилюють тиск на Україну щодо домовленостей із Росією, в європейських столицях зростає занепокоєння щодо затягування повномасштабної війни.

З лютого 2023 року застосування росіянами небезпечних хімічних речовин набуло системного характеру. Попри заяви про повне знищення хімічної зброї, країна-агресор зберігає промислові потужності для її відновлення та виробництва.