Менш ніж за місяць поруч з українськими АЕС пролетіло понад 100 БпЛА та ракет РФ
Джерело: “Енергоатом”
За даними “Енергоатому” за останні кілька тижнів поруч з атомними електростанціями України зафіксовано рух понад 70 російських БпЛА та понад 30 ворожих крилатих ракет.
“Такі дії Росії становлять безпрецедентну загрозу не лише для України, а й для всього континенту. До цього жодна держава в світі не створювала подібних загроз атомним об’єктам”, – наголосили у відомстві.
Усі факти російських злочинів “Енергоатом” передає відповідним установам.
Керівник “Енергоатому” Петро Котін заявив, що міжнародна спільнота повинна засудити дії ворога та “змусити РФ припинити створювати загрози атомним станціям України”.
- В Енергоатомі попередили, що Запорізька АЕС, яке вже понад два роки окупована росіянами, знову опинилась на межі блекауту.
- Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) висловило готовність надати технічну допомогу Україні у завершенні будівництва блоків на Хмельницькій атомній електростанції.
- Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) повідомило, що їх працівники оглянули градирню на окупованій росіянами Запорізькій АЕС, де днями виникла пожежа, однак встановити причину займання не змогли.
У ніч проти 25 листопада російські війська на човнах здійснили висадку через річку Оскіл південніше Новомлинська на Харківщині.
У ніч проти 25 листопада російські війська атакували столицю безпілотниками. Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Деснянському районі загорівся балкон, тоді як у Дарницькому – уламки БпЛА впали на приватну забудову.
У Білому домі нещодавно розглядали можливість публічного заклику до офіційного запрошення України до НАТО, проте вирішили поки що цього не робити.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22.00 24 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 198 бойових зіткнень.
Литва забезпечить фінансування виробництва українських далекобійних безпілотників. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння підписали у Вільнюсі між міністром оборони Рустемом Умєровим та міністром оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом.