У Telegram поширюють шкідливі програми нібито від техпідтримки «Резерв+»

Джерело: пресслужба Держспецзв’язку

У телеграмі обліковий запис @reserveplusbot, створений під виглядом бота, який імітує технічну підтримку “Резерв+”, поширює небезпечні повідомлення.

У сповіщеннях йдеться про необхідність встановлення “спеціального програмного забезпечення” з прикріпленим архівом “RESERVPLUS.zip”. Однак насправді архів містить шкідливе програмне забезпечення з викрадення файлів MEDUZASTEALER.

“Звертаємо увагу, що посилання на контакт в месенджері Телеграм, опубліковані раніше, зокрема на офіційних сторінках державних органів, наразі ведуть на зловмисний обліковий запис. Тому просимо  утриматись від взаємодії з обліковим записом Телеграм @reserveplusbot та завантаження з нього будь-яких файлів”, – закликали у відомстві.

Деталі інциденту з’ясовують.

Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.

У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.