Пожежа в нацпарку «Джаспер» у Канаді увійшла до десятка найдорожчих страхових випадків

Джерело: CBC News

Страхові компанії витратять на покриття втрат, завданих масштабною лісовою пожежею у місті Джаспер на заході Канади, щонайменше 880 млн канадських доларів (близько 700 млн доларів США).

“Бюро страхування Канади оцінює, що страхові збитки, серед яких: житлова й комерційна нерухомість, їх вміст та транспорт, – становлять 880 млн дол”, – йдеться у матеріалі.

Фото: СВС

Зазначається, що лісова пожежа у Джаспері увійшла в десятку найдорожчих страхових випадків в історії Канади.

Рекордною зі страхових виплат у Канаді вважається лісова пожежа, що трапилася у місті Форт Макмюррей у 2016-му році. З урахуванням інфляції, втрати страховиків унаслідок тієї катастрофи, що спричинила значні руйнування у “столиці” нафтоносного регіону провінції Альберта, досягли 4,4 млрд дол.

Довідка. У липні лісова пожежа поблизу курортного міста Джаспер у канадських Скелястих горах змусила терміново евакуюватися більше 25 тис. людей. Вогнеборцям не вдалося зупинити просування вогню, який зрештою пройшов містом, знищивши щонайменше 358 будівель.

17 жовтня Україна отримала від Швейцарської агенції з розвитку та співпраці важку машину для розмінування GCS-200. Загалом впродовж року Швейцарія передасть три машини для розмінування, котрі передадуть піротехнічним підрозділам ДСНС.

Ірландський актор Баррі Кеоган приєднався до зіркового складу фільму “Гострі картузи”.

Уряд Німеччини надав Силам оборони новий пакет військової допомоги. Серед іншого, Україна отримає танки Leopard, ракети до системи ППО IRIS-T SLM та гаубиці Panzerhaubitze.

Володимир Зеленський презентував українцям план перемоги України над РФ. Українці та партнери відреагували критично. 

Президенту більше не вірять та публічно критикують навіть ті, хто ще рік тому наголошував на необхідності утриматися до нашої перемоги. Поглянемо на ключові пункти плану, які розчарували українців.

Результати нового дослідження свідчать, що жінки можуть бути стійкішими до стресу від космічного польоту, ніж чоловіки, та швидше відновлюватися після повернення на Землю.