В Х’юстон гелікоптер врізався в радіовежу: четверо загиблих
Джерело: The Guardian
В Х’юстоні (штат Техас, США) гелікоптер врізався в радіовежу й розбився, внаслідок чого загинули четверо людей на борту, в тому числі дитина.
Особи загиблих та їхній вік поки не розголошуються.
За чотири дні до катастрофи Федеральне авіаційне управління (FAA) попереджало, що деякі ліхтарі на радіовежі, в яку врізався гелікоптер, не працюють.
Член міської ради Х’юстона Маріо Кастільо зазначив, що гелікоптер, який розбився, використовувався для приватних екскурсій.
FAA і Національна рада з безпеки на транспорті (NTSB) заявили, що розслідуватимуть аварію.
Місцеві ЗМІ повідомили, що на місце події прибула велика кількість рятувальників.
- Щонайменше шестеро людей загинули в результаті аварії чартерного вертольота на півночі Пакистану.
- Під час міжнародних військових навчань в Австралії розбився італійський винищувач.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.