Католицька церква Лос-Анджелеса виплатить понад $800 млн жертвам сексуального насильства

Джерело: The Washington Post

Католицька церква Лос-Анджелеса виплатить 880 мільйонів доларів постраждалим через сексуальне насильство, вчинене священнослужителями над дітьми.

Загалом йдеться про 1353 постраждалих через сексуальне насильство. Деякі з позовів датуються ще 1940-ми роками.

За даними видання, злочини щодо неповнолітніх скоювало духовенство архідієцезії, миряни, священники релігійних орденів і духовенство з інших дієцезій, що служили у Лос-Анджелесі.

“Від щирого серця прошу вибачення за кожен з цих інцидентів. Я сподіваюся, що це врегулювання забезпечить певний ступінь зцілення від того, що пережили ці чоловіки й жінки”, – зазначив архиєпископ Лос-Анджелеса Хосе Х. Гомес.

Адвокат позивачів висловив вдячність за те, що церква визнала свої помилки, і “хоча немає грошей, які можуть замінити те, що було відібрано у цих 1353 хоробрих людей, які десятиліттями страждали в мовчанні, є справедливість у відповідальності”.

Фінансуватиметься відшкодування коштом “резервів, інвестицій і позик, а також інших активів”, але не пожертвуваннями.

 Джерело: wealth з посиланням на Physical Review Journals     Дослідники Бірмінгемського університету вперше успішно визначили точну…

Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп нині розглядає генерал-лейтенанта у відставці Кіта Келлога на посаду спеціального посланника з питань російсько-української війни.

Стримінгова платформа Netflix презентувала трейлер другого сезону південнокорейського серіалу “Гра в кальмара” під назвою “Підсобні приміщення (Знайдені кадри)”), зняте у форматі від першої особи.

Протягом трьох років повномасштабної війни, в Україні значно збільшилася кількість людей, які належать до чутливих категорій. І навіть попри травми, які завдає війна, рівень домашнього насильства не зменшився, а за різними даними навіть зріс. Щоденно бачити  насильство, яке чинить ворог, або ж переживати його особисто – негативно впливає на людину та її близьких. До того ж нестабільна ситуація в країні – соціальна, економічна та політична – лише посилює стрес, що може сприяти зростанню насильства в родинах.

Китайська відеоплатформа TikTok вводить нові обмеження на використання б’юті-фільтрів для підлітків до 18 років, щоб зменшити тривожність та тиск на їхню самооцінку.