В Івано-Франківську попри війну компанія з Франції побудувала завод

Джерело: пресслужба ТОВ “Сен-Гобен Будівельна продукція Україна”.

У селі Хотимир, що на Івано-Франківщині, французька група Saint-Gobain 5 листопада відкрила свій перший завод з виробництва сухих будівельних сумішей в Україні. Це перше виробництво Saint-Gobain повного циклу в Україні, яке включає видобуток сировини та виготовлення будівельних матеріалів. Раніше компанія постачала свою продукцію з Польщі.

Нове підприємство створило 50 робочих місць і спеціалізується на виробництві гіпсових сумішей під брендом Rigips. Завод розташований поруч із гіпсовим родовищем, що забезпечує постачання сировини. Потужність заводу складає 60 000 тонн продукції на рік, а обсяг інвестицій в його будівництво перевищив 11 мільйонів євро.

Президентка Saint-Gobain у Польщі та Україні Йоанна Чинш-Пєховяк зазначила, що запуск першого заводу в Україні є важливим кроком для компанії, яка продовжує інвестувати, попри складні умови.

Власником ТОВ “Сен-Гобен Будівельна продукція Україна” є французька компанія Saint-Gobain Isover. За результатами 2023 року, українське представництво компанії отримало 536 мільйонів гривень доходу та 38,6 мільйона гривень чистого прибутку, згідно з даними аналітичної системи Contr Agent.

Гіпсовий кар’єр для забезпечення виробництва розробляє дочірня компанія Saint-Gobain в Україні – приватне підприємство “Троянські гіпси”.

Статки десяти найбагатших людей світу зросли після того, як Дональд Трамп переміг на президентських виборах 2024 року.

Компанія Google виправила проблему з відображенням українських військових об’єктів на своїх картах. Тепер вони більше не відображаються для користувачів. Про це повідомив Андрій Коваленко, керівник Центру протидії дезінформації при РНБО.

Європейські лідери на зустрічі в Будапешті закликали Дональда Трампа підтримувати Україну, уникати торгових війн та утриматись від порушень світового порядку, коли він вступить на пост президента США.

Канадський уряд розпорядився про ліквідацію діяльності представництва TikTok, який належить китайській компанії ByteDance Ltd, посилаючись на ризики для національної безпеки. Водночас доступ канадських громадян до TikTok або можливість створювати контент залишаться без змін.

Польоти в одному з українських аеропортів, ймовірно, “Львів” або “Бориспіль”, мають відновитися до кінця січня 2025 року.