На Одещині внаслідок атаки РФ пошкоджено будинки: є постраждалі

Джерело:  ГУ ДСНС України в Одеській області у Telegram та начальник Одеської ОВА Олег Кіпер у Telegram

У ніч на 10 листопада російські війська завдали масованого удару по Одеській області, внаслідок чого постраждали житлові будинки, магазини, а також згоріли гаражі з автомобілями та особистим майном. За попередньою інформацією, поранено двох осіб.

Фото: ДСНС

До ліквідації наслідків залучили 52 рятувальники разом із добровольцями та підрозділами Одеської міської ради. Роботи з усунення пошкоджень тривають.

Як зазначив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, російські сили здійснили чергову атаку дронами на Одесу та прилеглий район.

Фото: ДСНС

Пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. На місцях працюють екстрені служби для надання допомоги та фіксації руйнувань. Правоохоронці документують наслідки цієї атаки на мирне населення Одещини.

Фото: ДСНС

Фото: ДСНС

Фото: ДСНС

30 квітня міністерка економіки Юлія Свириденко спільно із міністром фінансів США Скоттом Бессентом підписала Угоду ​​про створення Інвестиційного фонду відбудови США–Україна. Як зауважила міністерка, мовиться про співпрацю на десятиліття вперед.

Орієнтовна вартість робіт з відбудови сучасного корпусу лікарні “Охматдит” становитиме близько 396 мільйонів гривень. Проєктно-кошторисна документація наразі проходить експертизу, а тендер на капітальний ремонт сучасного корпусу оголосять на платформі Prozorro у першій половині травня.

Спецпредставник президента США з питань України Кіт Келлог наголосив, що главі РФ Володимиру Путіну варто визнати зміну ситуації на користь України. Генерал у відставці зауважив, що росіянам, попри шалені втрати у лавах своєї армії, за півтора року не вдалося досягти серйозних здобутків на фронті.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді відмовився приїхати до Москви на 9 травня. Про те, що Моді не прийняв запрошення глави РФ Володимира Путіна брати участь в урочистих заходах, повідомив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков.

Компанії McDonald’s і Coca-Cola досі розглядають російський ринок як зону підвищених ризиків і не планують повертатися до діяльності у цій країні, свідчать листи компаній до правозахисної групи B4Ukraine.