Вранці РФ випустила по Дніпру дев’ять ракет, зокрема міжконтинентальну балістичну ракету
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
Вранці 21 листопада російські окупаційні війська атакували місто Дніпро кількома ракетами, зокрема – балістичними.
Загалом ворог випустив дев’ять ракет, серед яких:
- міжконтинентальна балістична ракета з Астраханської області
- аеробалістична ракета Х-47М2 “Кинджал” з винищувача МіГ-31К з Тамбовської області
- сім крилатих ракет Х-101 зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з Волгоградської області
Всі ракети були скеровані на Дніпро – підприємства та критичну інфраструктуру міста.
Силами і засобами ППО збито шість крилатих ракет Х-101. Інші ракети не завдали суттєвих наслідків.
Станом на 9:20 інформація про жертв чи постраждалих не надходила.
“Учергове просимо громадян не зволікати сигналами повітряної тривоги! І закликаємо всіх медійників та блогерів відповідально поширювати ту чи іншу інформацію щодо бойової роботи Збройних Сил України і будь-яких загроз Українській державі”, – наголосили у Повітряних силах.
- Вранці 21 листопада російські окупанти атакували ракетами Дніпро, поціливши по будівлі центру реабілітації для осіб з інвалідністю.
Протягом ночі війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
26 червня у світі відзначають одразу два важливих міжнародних дні: Міжнародний день на підтримку жертв катувань та Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом.
За даними синоптиків у п’ятницю, 26 червня, у частині областей очікуються опади.
Іран відкрив вогонь по вантажному судну, яке намагалося пройти через Ормузьку протоку. Про це Reuters повідомили двоє американських посадовців на умовах анонімності.