У екснардепа Олега Царьова конфіскували майно майже на пів мільярда гривень

Джерело: Офіс генпрокурора, СБУ

Суд виніс вирок Олегу Царьову, екснардепу від забороненої “Партії регіонів”. Його засудили до 8 років позбавлення волі, а також конфіскували його майно.

Зокрема, в дохід України вилучено:
  • два майнові комплекси у тимчасово захопленому Криму: санаторій “Кірова” та музей “Садиба княгині Барятинської”, загальна вартість яких становить понад 456 млн грн;
  • квартиру в центрі Дніпра вартістю 3,2 млн грн;
  • земельну ділянку на Київщині, яка оцінюється в 1,3 млн грн.

За даними слідства, Царьов мав на території Криму нерухомість і низку підприємств. Після окупації півострова він зареєстрував їх за російським законодавством та найняв військових росгвардії для охорони.

Зокрема, слідчі встановили факти грошових переказів за охорону належних йому музею-садиби та санаторію в місті Ялта. Кошти переказали на рахунки “федерального державного унітарного підприємства “Охорона” федеральної служби військ національної гвардії РФ”.

Покарання Царьов відбуватиме після затримання. Зараз він перебуває в Росії і продовжує незаконну діяльність.

ДОВІДКА: Олег Царьов – народний депутат від “Партії регіонів” IV-VII скликань.

Після Революції Гідності у 2013-2014 роках балотувався на пост президента України, проте зняв кандидатуру і відкрито виступив за “референдуми” в Донецькій та Луганській областях. Згодом оголосив себе “спікером парламенту Новоросії”.

У 2023 році СБУ оголосила підозру Царьову у державній зраді. Він співпрацював з керівництвом Міноборони Росії після початку повномасштабного вторгнення.

Також Шевченківський райсуд Києва визнав винним Царьова у публічних закликах до умисних дій для зміни території та державного кордону України, а також повалення конституційного ладу з використанням ЗМІ.

  • 27 жовтня 2023 року у тимчасово окупованому Криму було поранено народного обранця України від “Партії регіонів” IV-VII скликань, колаборанта Олега Царьова.

Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.

Народні депутати з фракцій “Європейська Солідарність” та “Голос” зареєстрували проєкт Постанови ВР з вимогою до Уряду негайно виконати норми закону і призначити керівника БЕБ, визначеного на прозорому і чесному конкурсі – Олександра Цивінського.

Головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міністерстві оборони ФРН генерал-майор Крістіан Фройдінг заявив, що перші українські далекобійні ракети, профінансовані Німеччиною, мають надійти на озброєння ЗСУ до кінця липня.

Триває 1235-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.

Різке підвищення комунальних тарифів, масові відключення інтернету і згасання надій на угоду щодо України зі США вдарили по рейтингах російської влади. Хоча, більшість росіян все ж підтримує очільника Кремля Володимира Путіна і його уряд.