Андрій Шевченко привіз «Золотий м’яч» в Україну з нагоди 20-річчя нагороди

У суботу, 7 грудня, близько 14:00 у центрі Києва зявився “Золотий м’яч” – найпрестижніша нагорода у світі футболу. Український футболіст Андрій Шевченко отримав її у грудні 2004 року.

Андрій Шевченко став першим і залишається єдиним українцем, який одержав “Золотий м’яч” за часів незалежної України.

На честь 20-ї річниці здобуття футболістом нагороди Українська асоціація футболу організовує Місяць “Золотого м’яча”. У свою чергу Андрій привіз трофей до України, аби через 20 років розділити перемогу з усією країною.

М’яч лишатиметься у Києві до 15 грудня – зробити фото чи відео з ним може кожен охочий. А вже 16 грудня нагорода вирушить у турне Україною. Зокрема, трофей побуває у Краматорську, Вінниці, Одесі, Запоріжжі, Тернополі, Хмельницькому, Дніпрі, Харкові та рідному для Андрія Шевченка Яготині.

У кожному місті нагороду виставлять на головному залізничному вокзалі.

Андрій Шевченко також буде на події та особисто презентує “Золотий м’яч”, поділиться цікавими моментами, що стосуються нагороди, а також розкаже про мету та ідею проєкту.

Головне управління розвідки попередило, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.

Нинішнє загострення між Україною та Польщею, ініційоване рішенням президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського ордена Білого Орла через найменування української військової частини на честь героїв УПА, переросло у масштабну дипломатичну кризу, що вийшла далеко за межі суперечок про минуле. 

Віталій Портников проаналізував загострення українсько-польських відносин, спричинене рішенням президента Польщі Кароля Навроцького позбавити Володимира Зеленського ордена Білого Орла. На думку журналіста, цей конфлікт є частиною внутрішньополітичної боротьби в Польщі, яка ставить під загрозу безпеку обох держав.

22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.