93-тя ОМБр «Холодний Яр» опублікувала фото зруйнованого Торецька

Джерело: 93-тя ОМБр “Холодний Яр”

Торецьк – колись квітуче місто Донецької області, нині, вкритий снігом, зруйнований обстрілами, охоплений вогнем і кіптявою. Так нині виглядає це місто, яке опинилося на лінії фронту та стало ще однією жертвою російської агресії.

Світлини, що ілюструють масштаб руйнувань, зробили пілоти механізованого батальйону “Чорний Ворон” із 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Попри складні погодні умови та небезпеку, військові продовжують безперервну розвідку, забезпечуючи оборону міста.

Джерело: 93-тя ОМБр “Холодний Яр”

Джерело: 93-тя ОМБр “Холодний Яр”

Джерело: 93-тя ОМБр “Холодний Яр”

Джерело: 93-тя ОМБр “Холодний Яр”

Джерело: 93-тя ОМБр “Холодний Яр”

Умови їхньої роботи залишаються екстремальними. Між польотами дрони сушать фенами, сплять по черзі на одному ліжку та майже не покидають підвалу, щоб зберегти своє місце розташування в таємниці.

Незабаром на YouTube-каналі 93-ї бригади з’явиться відео, присвячене героїчній обороні Торецька. Захисники запрошують усіх переглянути цей сюжет, щоб побачити реалії війни та підтримати незламних воїнів. Посилання на канал і нові матеріали доступні в коментарях до публікації.

Глава МЗС Андрій Сибіга провів зустріч з державним секретарем США Марком Рубіо та сенатором Ліндсі Гремом в Анталії.

Повномасштабний наступ Росії на Україну обходиться російській армії дедалі більшою ціною. Вже зараз росіяни зазнали найбільших втрат із часів Другої світової війни.

Надвечір 14 травня стало відомо про склад офіційно затвердженої главою РФ Володимиром Путіним делегації РФ, котру направлять у Туреччину на переговори з Україною.

У Генеральному штабу ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 14 травня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 128 бойових зіткнень.

Країни НАТО обговорюють нову ціль оборонних витрат — 5% валового внутрішнього продукту до 2032 року. Як повідомляють дипломатичні джерела, ініціативу мають розглянути міністри закордонних справ країн Альянсу на зустрічі 14–15 травня. Кінцевою метою є узгодження нових стандартів до саміту в Гаазі у червні.