Жінки в Індії володіють 11% світового запасу золота — TDG 

Джерело: The Daily Guardian

Індійські жінки колективно володіють близько 24 000 тонн золота, що перевищує запаси інших країн. Це зокрема акцентує культурне значення та економічний вплив золота в Індії.

Згідно зі звітом Всесвітньої ради із золота, загальна кількість становить приблизно 11% світових золотих резервів у вигляді прикрас. Це вражаюча цифра, яка відображає глибокі культурні традиції Індії, особливо серед жінок, котрі мають багаторічний зв’язок із золотими прикрасами.

Золото відіграє ключову роль у святкуваннях в Індії, зокрема під час весіль, де воно є невіддільною частиною урочистостей. Від вишуканих прикрас для наречених до простих золотих злитків — подарунки із золота є традицією, що передається з покоління в покоління. Ця культурна прив’язаність призвела до значних запасів золота серед індійських жінок, роблячи Індію світовим лідером за обсягами золотих запасів у домогосподарствах.

Обсяг золота, яким володіють індійські жінки перевищує сукупні запаси золота п’яти провідних країн світу. Для порівняння: Сполучені Штати мають 8 000 тонн, Німеччина — 3 300 тонн, Італія — 2 450 тонн, Франція — 2 400 тонн. Навіть у сукупності ці показники поступаються загальному обсягу золота, яким володіють індійські жінки.

За даними Oxford Gold Group, домогосподарства в Індії сукупно володіють 11% світових запасів золота, що перевищує запаси США, Міжнародного валютного фонду (МВФ), Швейцарії та Німеччини.

Зокрема жінки з південних регіонів Індії мають найбільші запаси золота — тут зосереджено 40% загальнонаціонального обсягу. На штат Тамілнад припадає 28% цих запасів.

Золото відіграє важливу роль у підтримці індійської економіки, забезпечуючи 40% ВВП країни. Згідно з податковим законодавством Індії, заміжні жінки можуть володіти до 500 грамів золота, незаміжні — до 250 грамів, тоді як чоловіки обмежені 100 грамами. Така нерівність відображає високу культурну цінність жіночого володіння золотом, яке символізує багатство та служить гарантією на майбутнє.

Державний департамент США неофіційно поінформував Конгрес про запропоновану угоду з Ізраїлем на 8 мільярдів доларів, що включатиме боєприпаси для винищувачів, ударних вертольотів, а також артилерійські снаряди, стверджують джерела Axios.

Дональд Трамп поскаржився, що у день його інавгурації 20 січня прапори США будуть приспущені на честь покійного американського експрезидента Джиммі Картера.

На Київщині в лікарні загинула жінка, яка зазнала поранень напередодні, 3 січня. Тоді війська РФ атакували область безпілотниками. Кількість загиблих від тієї атаки зросла до двох.

У ніч на 4 січня російські окупаційні війська вкотре атакували України низкою безпілотників.

Словацький оператор системи передачі електроенергії SEPS продовжить електропостачання до України, навіть попри погрози прем’єра країни Роберта Фіцо припинити постачання.