Донателла Версаче йде з посади креативної директорки Versace після 28 років роботи

Джерело: New York Times

Донателла Версаче залишає посаду головної креативної директорки модного дому Versace після майже 30 років роботи.

Тепер модельєрка стане амбасадоркою Versace і філантропом.

Посаду головного дизайнера обійняв Даріо Вітале, який два роки працював директором з дизайну італійського бренду Miu Miu.

“Для мене завжди було важливо підтримувати наступне покоління дизайнерів. Я рада, що Даріо Вітале приєднається до нас, і рада побачити Versace новими очима. Я хочу подякувати моїй неймовірній команді дизайнерів і всім співробітникам Versace, з якими я мала честь працювати більше трьох десятиліть”, – поділилась Донателла Версаче.

Даріо Вітале назвав можливість долучитися до Versace “привілеєм” і подякував Донателлі за довіру.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Versace (@versace)

Як розповіли у виданні, зміни відбуваються в той час, коли Capri Holdings, компанія-власник Versace, розглядає продаж бренду. За словами джерел, модний дім, створений Джанні Версаче, може купити Prada.

Донателла Версаче була вимушена очолити імперію після того, як Джанні застрелили біля його особняка в Маямі у 1997 році.

“Для мене найбільшою честю мого життя було продовжувати спадщину мого брата Джанні. Він був справжнім генієм, але я сподіваюся, що в мене є частина його духу та наполегливості”, – зазначила Версаче.

Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.

Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.

До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.

У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.

Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.