Підлітки не зможуть вести прямі ефіри в Instagram без батьківської згоди

Джерело: Meta

Компанія Meta введе нові вбудовані обмеження для підліткових акаунтів в Instagram.

Так, згідно з новою політикою компанії, підлітки до 16 років не зможуть вийти в прямий ефір у Instagram, якщо їхні батьки не дадуть їм на це дозвіл. Meta також вимагатиме від підлітків до 16 років отримати дозвіл батьків на вимкнення функції, яка розмиває зображення в приватних повідомленнях, що містять підозрілу наготу. Ці оновлення стануть доступними протягом наступних кількох місяців.

Також Meta відкрила доступ до підліткових акаунтів у Facebook і Messenger. Акаунти пропонуватимуть схожі автоматичні засоби захисту для обмеження неприйнятного контенту та небажаних контактів, а також способи, які допоможуть підліткам проводити час з користю.

Розпочнуть впроваджувати підліткові акаунти Facebook і Messenger для підлітків у США, Великобританії, Австралії та Канаді, а незабаром цей поширять й на інші регіони.

Минулого року Instagram представив акаунти для підлітків. Вони мають вбудовані засоби захисту, які обмежують коло осіб, які можуть контактувати з підлітками, та контент, який вони бачать. Компанія автоматично переводить користувачів до 16 років у ці акаунти. Підліткам до 16 років потрібен дозвіл батьків, щоб змінити будь-яке з цих налаштувань на менш суворе.

“Після внесення цих змін 97% підлітків у віці 13-15 років залишилися в цих вбудованих обмеженнях, які, на нашу думку, пропонують найбільш відповідний їхньому віку досвід для молодших підлітків”, – наголошують у Meta.

Продукти з високим вмістом триптофану – амінокислоти, з якої організм синтезує серотонін – можуть позитивно впливати на настрій. Йдеться про такі звичні речі, як яйця, сир, лосось, індичка, горіхи, насіння і навіть тофу.

У міланській опері Ла Скала нагадали публіці, що шорти, майки та шльопанці – не варіант для вечора в театрі. Якщо хтось вирішить проігнорувати вимоги і прийти “по-літньому”, його просто не впустять. І гроші за квиток не повернуть.

Акції Tesla втратили понад 7% на передринкових торгах у понеділок після того, як Ілон Маск оголосив про створення нової політичної сили в США. Ця заява викликала різку реакцію Дональда Трампа, який назвав ініціативу Маска “аварією поїзда” та “безглуздою витівкою”, яка лише посіє плутанину.

У передмісті Москви, в Одинцово, застрелився колишній міністр транспорту Росії Роман Старовойт. Його смерть сталася наступного дня після того, як Володимир Путін підписав указ про звільнення чиновника з посади.

16 червня помер 57-річний Валерій Зеленський – український військовий, який провів понад три роки в російському полоні та повернувся додому під час обміну “1000 на 1000” у травні цього року. До полону чоловік служив у 53-й окремій механізованій бригаді ЗСУ, мав звання старшини та був сапером. Його рідні розповідають, що після повномасштабного вторгнення Валерій разом із побратимами допомагав оборонцям Маріуполя – зокрема, доставляв зброю на позиції. Під час однієї з таких поїздок його захопили ворожі сили.