Підлітки не зможуть вести прямі ефіри в Instagram без батьківської згоди
Джерело: Meta
Компанія Meta введе нові вбудовані обмеження для підліткових акаунтів в Instagram.
Так, згідно з новою політикою компанії, підлітки до 16 років не зможуть вийти в прямий ефір у Instagram, якщо їхні батьки не дадуть їм на це дозвіл. Meta також вимагатиме від підлітків до 16 років отримати дозвіл батьків на вимкнення функції, яка розмиває зображення в приватних повідомленнях, що містять підозрілу наготу. Ці оновлення стануть доступними протягом наступних кількох місяців.
Також Meta відкрила доступ до підліткових акаунтів у Facebook і Messenger. Акаунти пропонуватимуть схожі автоматичні засоби захисту для обмеження неприйнятного контенту та небажаних контактів, а також способи, які допоможуть підліткам проводити час з користю.
Розпочнуть впроваджувати підліткові акаунти Facebook і Messenger для підлітків у США, Великобританії, Австралії та Канаді, а незабаром цей поширять й на інші регіони.
Минулого року Instagram представив акаунти для підлітків. Вони мають вбудовані засоби захисту, які обмежують коло осіб, які можуть контактувати з підлітками, та контент, який вони бачать. Компанія автоматично переводить користувачів до 16 років у ці акаунти. Підліткам до 16 років потрібен дозвіл батьків, щоб змінити будь-яке з цих налаштувань на менш суворе.
“Після внесення цих змін 97% підлітків у віці 13-15 років залишилися в цих вбудованих обмеженнях, які, на нашу думку, пропонують найбільш відповідний їхньому віку досвід для молодших підлітків”, – наголошують у Meta.
- TikTok запускає нову функцію “Wind Down”, яка допоможе обмежити використання застосунку дітьми та підлітками до 16 років після 22:00. Також буде додано розділ для медитацій.
За даними синоптиків у суботу, 19 квітня, частину країни накриють опади.
За повідомленням ЗМІ, США готові визнати Кримський півострів російської територією у межах мирної угоди між Україною та РФ.
Фінляндія почала засекречувати інформацію про експорт своєї зброї.
Рятувальники завершили аварійно-рятувальні роботи після ракетного удару, завданого Росією по Харкову. Внаслідок обстрілу загинула одна людина та постраждали 114.
16 квітня ультраправий депутат Європейського парламенту і кандидат у президенти Польщі Гжегож Браун увірвався до лікарні та погрожував арештом лікарці, яка провела жінці законний аборт.