Журналістка і вдова військового розкритикувала реакцію Зеленського на загибель пілота F-16

Джерело: Анастасія Федченко

Журналістка “Новинарні” Анастасія Федченко, у якої в січні цього року загинув на війні чоловік Андрій Кузьменко, розкритикувала реакцію президента Володимира Зеленського на загибель пілота F-16 Павла Іванова.

“Сьогодні в бою на F-16, на жаль, загинув капітан Павло Іванов. 26 років хлопцю. Мої співчуття родині, усім побратимам Павла. Були необхідні доповіді військових щодо цієї бойової ситуації. Зʼясовуємо всі обставини. Українські F-16, “міражі”, МіГи, уся наша бойова авіація героїчно виконує військові завдання, захищаючи нашу державу та підтримуючи наземні операції. Повітряні сили залучені й до захисту України від російських ракет та дронів”, – написав Зеленський.

Федченко розкритикувала слова президента, назвавши їх надто фамільярними.

“1. Найщиріші співчуття рідним Павла, його побратимам і друзям.
2. Не хлопець, а воїн, офіцер, льотчик. Захисник заслуговує на повагу від очільника держави, а не на фамільярність. Це не офіційні комунікації, це казна-що.
Хлопцем він може бути для командира, побратимів, сусідів, але не для президента”, – відповіла журналістка.

Як відомо, 12 квітня під час виконання бойового завдання на винищувачі F-16 загинув 26-річний пілот Павло Іванов.

Пропозиція Келлога щодо розміщення миротворчих сил в Україні після закінчення війни викликала негативну реакцію Кремля.

13 квітня відзначають Міжнародний день подяки рослинам та Міжнародний день поінформованості про функціональні неврологічні розлади. Християни сьогодні згадують священномученика Артемона.

За даними синоптиків, у неділю, 13 квітня, в Україні збережеться суха та тепла погода.

Адміністрація Дональда Трампа активно працює над планом масових депортацій, прагнучи досягти цілі у мільйон депортованих іммігрантів протягом першого року президентства. Однак, співробітники імміграційної служби та аналітики все більш скептично ставляться до того, що адміністрація Трампа може депортувати таку кількість іммігрантів за один рік.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга наголосив, що питання про членство України в НАТО не повинно зніматися з порядку денного військово-політичного блоку, оскільки це важливо для забезпечення трансатлантичної безпеки. Він також додав, що Україна готова зробити свій внесок у разі вступу до Альянсу.