На Закарпатті від вибуху гранати загинуло двоє людей
Джерело: ГУНП у Закарпатській області
У селі Лалово Мукачівського району Закарпатської області внаслідок вибуху гранати загинуло двоє людей.
17 квітня до поліції зателефонувала 46-річна жінка. Вона заявила, що виявила мертвими свого чоловіка та брата у помешканні останнього. Правоохоронці встановити, що чоловіки загинули внаслідок вибуху гранати.
“Наразі відомо, що 45-річний мешканець села Лалово та 46-річний житель міста Берегово разом розпивали алкогольні напої. Надалі, в ході необережного поводження із боєприпасом, один із них витягнув чеку із гранати Ф-1, після чого відбувся вибух. Під час огляду місця події було виявлено важіль та кільце з чекою до підривника”, – повідомили в поліції.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 з відміткою очевидне вбивство та за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
- 7 квітня в одній із громад Сумщини на міні підірвався 13-річний хлопець.
- 14 лютого в Миколаєві поблизу міжміського автовокзалу чоловік підірвав вибуховий предмет та загинув.
- У Хмельницькому 51-річний чоловік підірвав гранату у власному будинку. Його затримали.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.