На Торецькому напрямку Сили оборони взяли в полон громадянина Сенегалу
Джерело: 49 ОШБ “Карпатська Січ”/Instagram
На Торецькому напрямку бійці 49 окремого штурмового батальйону “Карпатська Січ” взяли в полон громадянина Сенегалу.
Як розповів сам полонений, він два роки навчався у РФ і хотів поїхати до Європи — в Німеччину. Однак, росіяни сказали йому спочатку вирушити на фронт, щоб заробити грошей.
Коли українські військові брали сенегальця в полон, він подумав, що його хотіли розстріляти. Однак бійці 49-го ОШБ лише сказали йому йти за ними. У полоненого виявили незначні поранення, йому надали всю необхідну допомогу.
Згодом сенегалець зізнався, що вже не хоче до Європи, а лише додому.
- Леонід Читаєв з Криму долучився до російської армії та потрапив у полон до Сил оборони. Чоловік розповів про службу у війську РФ, пропаганду і те, як він “прозрів”.
- Уряд Китаю заперечує причетність держави до участі громадян КНР у війні Росії проти України та обіцяє після перевірки всіх обставин оцінити дії полонених у Донецькій області своїх громадян відповідно до національного законодавства.
Громадська організація “Справа Громад” оголосила про розіграш оригіналу малюнка “Ми і є фортифікації”, створеного художником-аніматором Fill Feaouill. Кошти, зібрані під час благодійної лотереї, підуть на закупівлю нових екскаваторів для потреб оборони. Ініціативу підтримав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, який особисто фінансує постачання техніки для будівництва фортифікаційних споруд.
Біотехнологічна компанія Colossal Biosciences зі США оголосила про намір повернути до життя гігантського моа – безкрилого птаха з Нової Зеландії, який зник через кілька століть після прибуття перших людей на острови. Висота цього птаха сягала трьох метрів, а задніми лапами він міг завдати серйозного удару.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.