Померла зірка серіалу «Коли ми вдома» Тетяна Шеліга

У четвер, 3 липня, у віці 76 років померла акторка театру та кіно, заслужена артистка України Тетяна Шеліга.

Про це повідомила її донька Анастасія Савицька-Шеліга.

30 червня вона повідомляла, що її мати перебуває у важкому стані.

“Мама, Тетяна Шеліга, в дуже важкому стані. Телефоном майже не користується: не знімає слухавку, не пише повідомлення тощо”, – написала Анастасія.

Про дату і час прощання з Тетяною Шелігою повідомлять згодом.

Довідка. Тетяна Шеліга народилася 10 грудня 1948 року в Києві.

Протягом 24 років вона була акторкою Севастопольського театру російської драми. З 1995 по 2010 рік працювала у Київському академічному театрі імені Лесі Українки.

У 1996 році їй присвоїли почесне звання заслуженої артистки України.

Окрім театральної діяльності, Тетяна Шеліга знімалась у численних фільмах і серіалах, серед яких — “Коли ми вдома”, “Центральна лікарня”, мюзикл “За двома зайцями” та інші.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

Біля узбережжя східної Лівії знайшли ще 11 тіл мігрантів після того, як минулого тижня перекинувся човен. Загальна кількість знайдених загиблих зросла до 26, ще десятки людей можуть залишатися зниклими в морі.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Минулого тижня з тимчасово окупованих територій врятували 15 українських дітей та підлітків. Кожен із них пройшов через постійний тиск, погрози та страх, але сьогодні це нарешті позаду.

На Івано-Франківщині рятувальники виявили та підняли з річки Дністер тіло хлопця 2013 року народження, котрий зник напередодні у місті Галич.