В Угорщині на найбільшому нафтопереробному заводі стався вибух

Джерело: Euronews

У місті Сазаломбатта, за 27 км від Будапешта, на стратегічному нафтопереробному заводі стався вибух, що призвів до пожежі. Інцидент трапився пізно в понеділок на заводі AV3 Дунайського нафтопереробного комплексу, повідомила угорська нафтова компанія MOL.

Пожежу вже локалізовано, а пожежники продовжують працювати на місці, використовуючи піну та водомети. За даними влади, ніхто не постраждав, а загрози для навколишніх населених пунктів немає. Причина вибуху наразі встановлюється.

Компанія MOL заявила, що через несправність технологічного обладнання в околицях відчувалися посилені спалахи та дим, однак постачання палива в країні не переривається. Під час відновлювальних робіт можливе подальше посилення спалахів і диму.

Нафтопереробний завод Százhalombatta є найбільшим і найсучаснішим в Угорщині та отримує сиру нафту з Росії через нафтопровід Barátság. Подібний інцидент на заводі вже траплявся в липні, коли з об’єкта підіймався чорний дим.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан пообіцяв ретельно розслідувати обставини пожежі.

Вперше в історії України арештовані криптоактиви передали в управління державі. Йдеться про понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн.

У Венесуелі кількість загиблих від двох землетрусів перевищила 900 осіб. Розбори завалів тривають, під ними можуть знаходитись ще сотні людей.

Вранці 27 червня російські загарбники вдарили дроном по цивільній автівці у Херсоні. Є поранений.

26 червня та в ніч на 27 червня підрозділи Сил оборони України уразили низку важливих цілей окупанта, зокрема у тимчасово окупованому Криму.

Вранці 27 червня російські окупанти вдарили по Сумах. Низка осіб постраждали.