Ленні Кравіц зіграє головного антагоніста у новій грі про Джеймса Бонда
Джерело: Rolling Stone
Рок-музикант Ленні Кравіц приєднався до франшизи 007 як актор дубляжу та зіграє антагоніста у новій відеогрі про Джеймса Бонда “007: First Light”. Про це оголосили під час церемонії Game Awards, де артист особисто представив свого персонажа.
У грі Кравіц озвучить Бавму – лідера кримінальної мережі. Він описав героя як “найбільшого торгівця на чорному ринку в Західній півкулі, харизматичного та непередбачуваного”. За словами музиканта, Бавма – це персонаж, який “піднявся з нічого, здобув свободу та збудував власне королівство”.
“007: First Light” подає історію молодого Джеймса Бонда у форматі пригодницького екшену від третьої особи. Головного героя озвучує Патрік Гібсон, відомий за серіалом “Декстер: Первородний гріх”. У проєкті переосмислюється походження 26-річного Бонда. У першому трейлері показано, як персонаж Кравіца очолює кримінальну організацію і погрожує Бонду смертю.
Кравіц у коментарі зазначив, що для нього “велика честь долучитися до франшизи з новим персонажем”. Він підкреслив, що в образі Бавми поєднуються небезпека і цілеспрямованість: “Він не просто має владу – він виборював її сам. Передати цю енергію у світ 007 було надзвичайно цікаво”.
Дата релізу “007: First Light” поки що не оголошена. Очікується, що гра вийде на PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch 2, а також на ПК через Steam і Epic Games Store.
- В одному з американських університетів почали вивчати серію ігор Grand Theft Auto (GTA).
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.