На Бахмутському напрямку нацгвардійці знищили російський комплекс спостереження «Муром-М» (Відео)
Джерело: очільник МВС України Ігор Клименко
На Бахмутському напрямку бійці бригади швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж” ліквідували ворожий комплекс спостереження “Муром-М”.
“Був “Муром-М”. І вже нема. Бригада швидкого реагування Нацгвардії “Рубіж” на Бахмутському напрямку знищила черговий російський спостережний комплекс. Влучна робота”, – повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
Окрім цього, у Херсонській області українські прикордонники знищили комплекс радіоелектронної розвідки росіян.
Зазначимо, що в Україні триває 539-та доба від початку повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські захисники знищили понад 255 тисяч російських окупантів.
Зокрема, Авіація сил оборони протягом минулої доби завдала 7 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.
Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили 4 артилерійських засоби на вогневих позиціях, зенітно-ракетний комплекс та ще один важливий об’єкт противника.
- Бійці 35-ї окремої бригади морської піхоти ім. контрадмірала Михайла Остроградського оприлюднили відео звільнення Урожайного Донецької області.
- Українські захисники за допомогою дрона-камікадзе Mavic знищили російський танк “Т-72”.
- Контррозвідники Служби безпеки України знищили російську бойову машину підтримки танків “Термінатор-2”, завдавши по ній ударів дронами-камікадзе.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.