Систему обліку «Імпульс» почали впроваджувати у Силах безпілотних систем

Джерело: Міноборони

У ЗСУ стартувала третя хвиля впровадження системи обліку військовослужбовців “Імпульс”, котра відтепер починає працювати у підрозділах Сил безпілотних систем. Система забезпечує щоденний облік особового складу, пришвидшує обробку даних та закладає основу для цифрової трансформації війська.

Раніше система вже запрацювала у перших підрозділах Десантно-штурмових та Сухопутних військах ЗСУ.

Розгортання системи проходить у кілька етапів: від підготовки інфраструктури та налаштування захищеного середовища до імпорту даних і переходу на щоденну роботу в системі.

“Імпульс” розробляють і впроваджують ІТ-фахівці Центру масштабування технологічних рішень ЗСУ. Це військовослужбовці з бойовим досвідом, які добре розуміють реальні потреби підрозділів і специфіку служби в умовах війни. Саме тому система адаптована до практичного використання на місцях. Розгортання забезпечують підрозділи Міноборони та ЗСУ. Понад 200 військових частин вже працюють у системі щодня.

Очікується, що система суттєво пришвидшить обробку та аналіз даних – а це ще більш точні та оперативні рішення, від яких напряму залежить ефективність виконання підрозділами завдань за призначенням, – пояснив керівник напряму цифровізації Сил безпілотних систем Іван “Грінч”.

Довідка. “Імпульс” — це не лише інструмент щоденного обліку. Система закладає основу для подальшої цифрової трансформації війська. У перспективі її дані стануть основою для розвитку інших цифрових сервісів у війську, зокрема системи управління оборонними ресурсами SAP, застосунку Армія+ та Медичної інформаційної системи.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.

У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.

Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.

Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.

Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.