Генштаб підтвердив ураження ППО росіян на окупованій території
Джерело: Генштаб
Впродовж 3 травня та в ніч на 4 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України здійснили низку ударів по об’єктах російських окупаційних військ.
Зокрема уражено склад БпЛА у тимчасово окупованому Донецьку та Кам’янці Запорізької області. Окрім того, оборонцям вдалося знищити пункт управління БпЛА ворога у районі Новогродівки на Донеччині.
Також уражено склад боєприпасів у Софіївці, що на Запоріжжі, склад пально-мастильних матеріалів та склад матеріально-технічних засобів у районі Довжанська, а також польовий артилерійський склад у районі Новоселівки на ТОТ Луганщини.
Тоді як за результатами уточнення результатів попередніх заходів 3 травня підтверджено ураження зенітного ракетно-гарматного комплексу “Панцирь-С1” у районі Нового Світу, що на Донеччині та радіолокаційної станції П-18 “Терек” у Софіївці у Запорізькій області.
Сили оборони України й надалі системно завдаватимуть ураження по об’єктах противника до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України, – додали у Генштабі.
Додамо, 3 травня президент Володимир Зеленський повідомив, що, за даними українських військових, внаслідок ударів по порту Приморськ у Ленінградській області РФ було успішно уражено ракетний корабель типу “Каракурт”, також сторожовий катер та ще один танкер тіньового нафтового флоту.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.