Фільм «Ми не згаснемо» української режисерки отримав спеціальну відзнаку на міжнародному фестивалі MakeDox
Джерело: Державне агентство України з питань кіно
Український фільм “Ми не згаснемо” режисерки Аліси Коваленко на Міжнародному фестивалі документального кіно MakeDox отримав нагороду — Onion Award. У стрічці розповідається про дорослішання підлітків на сході України, охопленого війною, та їхню подорож до вершин Гімалайських гір.
Підлітки Андрій, Руслан, Ілля, Ліза і Лера вирішили іти за покликом своїх мрій попри те, що світ навколо них занепадає: шахти закриваються, загроза ескалації війни зростає тощо.
Фільм створено за підтримки Держкіно, Польського кіноінституту та нідерландського фонду IDFA Bertha Fund — Classic Postproduction. Його продюсерами стали Валерій Калмиков, Яна Калмикова й Олексій Кобелєв. Крім того, креативними продюсерами є Стефан Сіоан й Аліса Коваленко, а операторами-постановниками — Сергій Стеценко й Аліса Коваленко.
Зауважимо, що MakeDox провели у Скоп’є, столиці Північної Македонії. Під час фестивалю презентують найцікавіші та інноваційні документальні фільми.
- 12 серпня у Локарно у Швейцарії відбулася церемонія нагородження переможців 76-го Міжнародного кінофестивалю, де український фільм “Степне” режисерки Марини Вроди отримав відзнаку за найкращу режисерську роботу.
- На американській стримінговій платформі Netflix з’явилася українська історична драма “Чорний ворон”. Режисером стрічки є Тарас Ткаченко.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.