Тимчасово окупований Севастополь залишився без світла після атаки дронів
Джерело: “Крымский ветер“, Михайло Развожаєв
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Повідомляється, що по головній електропідстанції було завдано трьох ударів. Унаслідок влучань виникла масштабна пожежа, а над містом здійнявся густий стовп чорного диму.
Зазначається, що електропідстанція ПС 330/220/110/35 кВ “Севастополь”, яка забезпечує електроенергією весь Севастопольський енергорайон, є основним вузловим об’єктом у Севастополі.
Наразі все місто залишилося без світла.
“У результаті атаки ворога на нашу енергетичну інфраструктуру місто тимчасово залишилося без електропостачання. Ворог знову наносить підлі удари, намагаючись позбавити нас звичних умов життя та посіяти паніку. На об’єктах запроваджено особливий режим, фахівці оцінюють масштаб пошкоджень і роблять усе можливе, щоб відновити електропостачання. Усі екстрені служби перебувають у повній готовності”, – заявив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.
- Жителі тимчасово окупованих Криму та Севастополя повідомляють про перебої з постачанням продуктів до магазинів та обмеження на продаж окремих товарів. У соцмережах і місцевих чатах з’являються численні скарги на відсутність цукру, гречки, рису, борошна, макаронів, солі та інших товарів першої необхідності.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.
У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Унаслідок нічної атаки РФ по Дніпропетровщині поранень зазнало двоє осіб.