«Мадяр» підтвердив ураження головної електропідстанції Севастополя

Джерело: Роберт “Мадяр” Бровді

Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.

Нагадаємо, у Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.

“Втомилася вночі 24 червня головна електропідстанція Севастополя, що розподіляє генерацію Балаклавської ТЕС (ПС 330/220/110/35кВ “Севастополь”). Кіна не будет, а світла, як виявляється, багато не буває”, – повідомив Бровді.

Він зазначив, що операцію виконували “Птахи” 1-го окремого центру Сил безпілотних систем під координацією новоствореного Центру глибинного ураження СБС.

Командувач СБС також додав, що протягом ночі 24 червня “Птахи” СБС результативно відпрацювали 48 оперативних та планових військових цілей у оперативній глибині противника на південних окупованих територіях.

Колишньому народному депутату від забороненої нині партії “ОПЗЖ” Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – у публічних закликах до зміни меж території України та виправдовуванні збройної агресії РФ.

24 червня 2026 року – треті роковини вбивства двох українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова в тимчасово окупованому Бердянську.

У Нідерландах вперше після зміни законодавства в результаті евтаназії померла дитина молодше 12 років.

Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.

Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.