Українські правоохоронці вперше арештували й передали державі криптовалюту
Джерело: Руслан Кравченко
Вперше в історії України арештовані криптоактиви передали в управління державі. Йдеться про понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн.
Цифрові активи перебували на криптогаманцях, підконтрольних члену міжнародного хакерського угруповання.
За даними слідства, шахраї здійснювали кібератаки на громадян і компанії в країнах Європи та США, викрадали конфіденційну інформацію, вимагали викуп та легалізовували отримані кошти в Україні через придбання нерухомості, автомобілів та іншого дорогого майна.
Орієнтовні збитки від діяльності угруповання перевищують 100 млн доларів США.
У межах розслідування затримано чотирьох учасників, зокрема організатора. Усі перебувають під вартою. Арештовано активи на понад 11,1 млн доларів США: житлові будинки, квартири, автомобілі, 1 млн доларів США готівкою та віртуальні активи в еквіваленті понад 8,3 млн доларів США.
Тепер же понад 8,3 млн USDT переказали на криптогаманець Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), тобто фактично передали в управління державі.
- Кіберфахівці провели масштабну спецоперацію й викрили хакерське угруповання, яке створило для ухилянтів фейкову версію мобільного застосунку”Резерв+”.
Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.
Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.
В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.
Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.
В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.