З російської неволі врятували сімох цивільних українців

Джерело: Дмитро Лубінець

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

Омбудсман Дмитро Лубінець каже, що цього вдалося досягнути завдяки його роботі з російською колегою Яною Лантратовою.

Звільненим від 35 до 66 років. Усіх їх росіяни незаконно затримали у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської області (Бучанського району), Харківщини, Запоріжжя та Луганщини.

Одного з українців росіяни викрали з власного дому тому, що його сини служать у ЗСУ. Іншого — дорогою на роботу, куди він прямував у день російського вторгнення.

Серед звільнених також є доброволець, який у 2022 році приєднався до добровольчого підрозділу парамедиків “Ангели Тайри” в Маріуполі. Його затримали в один день з самою Тайрою (Юлією Паєвською), яку вдалося повернути додому в червні 2022 року.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.

Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.