Емінем вимагає від проросійського кандидата в президенти США Рамасвамі припинити використовувати його пісні
Джерело: The Telegraph
Репер Емінем заборонив потенційному кандидату в президенти США, мультимільйонеру Вівеку Рамасвамі використовувати його музику під час передвиборчої кампанії.
Музичний ліцензіар BMI, який займається захистом авторських прав, у листі повідомив Рамасвамі, що більше не буде ліцензувати музику Емінема для використання під час передвиборчої кампанії політика від Республіканської партії.
“BMI отримав повідомлення від Маршалла Б. Метерза, III, більш відомого як Емінем. Репер проти використання кампанією Вівека Рамасвамі його музичних композицій та вимагає від BMI видалити всі його роботи з угоди”, – йдеться в листі.
Своєю чергою, представники передвиборчої кампанії Рамасвамі запевнили, що виконають прохання припинити використання музики Емінема.
Відомо, що Рамасвамі активно використовував пісні Емінема під час передвиборчої кампанії. Так, відео, на якому політик виконує пісню “Lose Yourself” на ярмарку штату Айова, стало вірусним в мережі.
ДОВІДКОВО. Рамасвамі – 38-річний бізнесмен без політичного досвіду. Нещодавно потенційний кандидат у президенти США заявив, що визнає окуповані території України російськими, додавши, що закриє Україні шлях до НАТО у разі перемоги.
- Дональд Дж. Трамп давно зрозумів, що стоїть на кону на виборах: суди можуть розглядати його справи, але лише виборці можуть вирішити, повертати його до влади чи ні.
Президент України Володимир Зеленський повідомив деталі чергової масованої повітряної атаки Росії по Україні.
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що, якби він був на місці президента Петера Пеллегріні, позбавив би школяра Симона Оманіка нагороди.
15 січня під час ранкової масованої ракетної атаки російські окупанти вразили два об’єкти критичної інфраструктури у Львівській області.
Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала до суду на мільярдера та винахідника Ілона Маска. Його підозрюють у неналежному повідомлені даних про володіння платформою X.
У Південній Кореї затримали президента Юн Сук Йоля після того, як йому оголосили імпічмент у зв’язку зі справою про запровадження воєнного стану.