У Бразилії розглядають можливість виходу країни з Міжнародного кримінального суду

Джерело: Correio Braziliense

Міністр юстиції та громадської безпеки Бразилії Флавіо Діно заявив, що Бразилія розгляне можливість виходу зі складу Міжнародного кримінального суду (МКС).

Як розповіли у виданні, заяву зроблено після того, як міністра запитали про коментар президента Лули щодо Володимира Путіна, якого не будуть заарештовувати в Бразилії.

“Президент Лула правильно попередив, що існує дисбаланс, при якому деякі країни дотримуються юрисдикції Міжнародного кримінального суду, а інші – ні, наприклад, США, Китай та інші країни”, – зауважив Діно.

За його словами, такий дисбаланс може спричинити нав’язування волі одних країн іншим. Очільник Мін’юсту також додав, що всі країни, що входять до складу Організації Об’єднаних Націй, повинні переглянути Римський статут, який встановив створення суду, щоб домогтися рівності.

“Це було попередження президента. Звичайно, бразильська дипломатія буде знати, як це оцінити”, – резюмував Діно.

Раніше президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва заявив, що правоохоронні органи його країни не заарештують російського диктатора Володимира Путіна, якщо він наступного року приїде на саміт G20 у Ріо-де-Жанейро.

  • Президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва заявив, що не він має вирішувати, чи слід арештовувати російського диктатора Володимира Путіна, якщо той наступного року приїде на саміт G20 у Ріо-де-Жанейро. Цим питанням має займатися судова система Бразилії.

Ідея вшанування пам’яті жертв Голодомору через символічне запалення свічок належить американському історику Джеймсу Мейсу, досліднику…

Згідно з даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці штатів, їхніх союзників, партнерів.

Київський зоопарк поповнився новим мешканцем — риссю Степаном, якого передали волонтери. Тварина зараз проходить адаптацію в умовах, максимально наближених до природних.

Джерело: Huffington Post Greece, Thriassio, Embassy of Ukraine to the Hellenic Republic У місті Мандра,…

Міністерство внутрішніх справ України та Національний музей Голодомору-геноциду розробили електронну мапу з майже 2050 справами про канібалізм під час Голодомору у 1932-1933 роках.